Kamil Śpibida odbiera dyplom od Prezesa LOK Ryszarda GreinertaZgodnie z kalendarzem imprez Rejonowej Organizacji  LOK w Kruszwicy   19 listopada 2020   zakończono rozgrywki Rejonowej  Szkolnej Ligi Strzeleckiej na rok  2020 . Organizatorem zawodów  było Biuro Kujawsko –Pomorskiego ZW LOK w Bydgoszczy oraz Klub Strzelecki w Kobylnikach. W ciągu roku od marca do listopada  rozegrano 5 spotkań. Startowało ponad pięćdziesięciu zawodników i zawodniczek ze szkół   ponadpodstawowych z Kruszwicy, Kobylnik i Radziejowa.  

Nie wystarczyło  się  przygotować do jednej rundy, formę trzeba było utrzymywać przez cały sezon. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji 10 strzałów ocenianych, po 5 do jednej tarczy ,w czasie 25 minut, w postawie leżącej z karabinków małokalibrowych kbks kaliber 5,6mm na odległości 50metrów do tarczy TS-1 i konkurencji  20 strzałów ocenianych ,po  5 do jednej tarczy w czasie 25 minut w postawie stojącej z karabinków pneumatycznych kaliber 4,5 mm na odległości 10m.

Drużyna z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego  w Radziejowie pod opieką   Krzysztofa Rosińskiego w składzie : Kamil Śpibida , Patryk Muszyński, Paulina Chłodzińska, Ania Zielińska, Wiktoria Sobucka, Natalia Kowalska, Adrian Wiśniewski, Wojciech Siarkowski wywalczyła pierwsze miejsce  w klasyfikacji generalnej.

W klasyfikacji indywidualnej ,najwyżej w grupie chłopców uplasował się  Kamil Śpibida uzyskując pierwszą  lokatę, a w grupie dziewcząt  Paulina Chłodzińska   zajmując czwarte miejsce.

Zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary, które wręczył prezes Rejonowej Organizacji LOK w Kruszwicy  Ryszard Greinert.

Opracował K.Rosiński