Nikola Jesiołowska odbiera dyplom i puchar od Błażeja Barczaka Dyrektora ZSM w Radziejowie 5 września i 10 grudnia 2020 roku na szkolnej strzelnicy sportowej w ZSM  w Radziejowie odbyły się Zawody Strzeleckie upamiętniające zryw Narodu Polskiego w obronie niepodległości naszej Ojczyzny ,przed bolszewizmem w 1920 roku.

W zawodach udział wzięli uczniowie klas mundurowych z ZSM w Radziejowie  , którzy pragnęli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

Uczestnicy  zawodów  rywalizowali w konkurencji 5 strzałów próbnych  i 10 strzałów  ocenianych ,po 5 do jednej tarczy w czasie 20 minut w postawie leżącej   z karabinków   kbks kaliber 5,6mm na odległości 25 metrów.  

Brzeziński Jakub odbiera dyplom od Błażeja Barczaka Dyrektora ZSM w Radziejowie

Zawody odbyły się pod patronatem i dzięki wsparciu  Ligi Obrony Kraju, Starostwa Powiatowego w Radziejowie i Dyrekcji ZSM w Radziejowie.

Najlepsze wyniki w grupie dziewcząt uzyskała Nikola Jesiołowska, drugie miejsce zajęła Zuzanna Sosnowska , a trzecie Weronika Sobiegraj.W grupie chłopców zwyciężył Jakub Brzeziński ,  drugi był Marcin Przespolewski, a trzeci Kacper Trawczyński.

Dekoracji zwycięzców , wręczenia pucharów i dyplomów dokonali Dyrektor ZSM w Radziejowie Błażej Barczak i  nauczyciel Krzysztof Rosiński.

 

 

 Opracował : K.Rosiński